1. Programul liturgic: 8.30, 11.00, 18.00 (17.30 adoraţie).

2. Duminica viitoare, 20 iulie 2014, vom celebra la ora 8.30 Liturghia de deschidere a campusului Vara împreună ce va avea tema „Aventura biblică”. Sunt aşteptaţi toţi copiii şi animatorii care vor participa la campus. După sfânta Liturghie se va face împărţirea pe grupe, pentru ca luni dimineaţă, la ora 9.00, să putem începe activităţile. Campusul va dura două săptămâni. Dacă mai sunt copii care doresc să participe, sunt aşteptaţi la biroul parohial. De asemenea, dacă sunt persoane sau familii care doresc să colaboreze la pregătirea celor necesare pentru cele două săptămâni de activitate, pot trece pe la biroul parohial.

3. Mulţumim credincioşilor din sectorul II, de pe Valea de Jos, care au ajutat în această săptămână la lucrările necesare la biserică. Săptămâna următoare rugăm pe cei din Valea de Jos sectorul III, să fie disponibili când vor fi solicitaţi.

  Tuturor vă dorim o duminică binecuvântată de Domnul!!!